FAROS MARATON 2016 | ||
Organizator: JK "Špinut" | ||
Datum: 27 i 28 kolovoza | ||
I etapa: Split - Starigrad 26M | ||
II etapa: Starigrad - Split 26M |
KONAČNI PLASMAN
I Grupa (LOA = veći od 11,51m) | |||||||||
Sail no. | Ime broda | LOA (m) | Kormilar | Klub | I etapa | II etapa | Bod | Pls. | |
1. | CRO 11745 Overload | Overload | 12,00 | Siniša Kaliterna | JK Split | 1 | 1 | 2 | 1 |
2. | CRO 4311 | Barba Branko | 13,75 | Filip Zoričić | JK "Labud" | 2 | 2 | 4 | 2 |
3. | CRO 13464 | Mareus | 11,99 | Ivan Drinković | JK "Špinut" | 4 | 3 | 7 | 3 |
4. | CRO 1085 | Coral 2 | 11,92 | Šuško Marjan | JK "Špinut" | 3 | 4 | 7 | 4 |
5. | CRO 762 | Adio Pameti | 11,80 | Igor Gliha | JK Labud | 5 | 5 | 10 | 5 |
6. | Cro 1087 | Matejuška | 14,30 | Zlatko Krivić | JK Špinut | 7 | 6 | 13 | 6 |
7. | CRO 505 | Zora | 13,00 | Luka Rakić | JK Split | 6 | 7 | 13 | 7 |
II Grupa (LOA = od 10,01m do 11,50m) | |||||||||
1. | CRO 2436 | Full pelt | 11,00 | Ante Antunović | JK"Split" | 1 | 1 | 2 | 1 |
2. | CRO 1111 | Nemir V | 11,02 | Branko Širola | JK Labud | 3 | 2 | 5 | 2 |
3. | CRO 7774 | Elanka 2 | 10,45 | Roko Hrvoj | JK"Zenta" | 2 | 3 | 5 | 3 |
4. | Cro 2122 | Christopher Jon | 11,40 | Franc Kaučić | JK " Split" | 4 | DNF | 10 | 4 |
5 | CRO 520 | Stella Polaris | 10,50 | Tonči Rosandić | JK Labud | 5 | DNF | 11 | 5 |
III Grupa (LOA = od 9.21m do 10,00m) | |||||||||
Sail no. | Ime broda | LOA (m) | Kormilar | Klub | I etapa | II etapa | Bod | Pls. | |
1. | Cro 7429 | Kakadu | 9,99 | Goran Rosandić | JK " Split" | 2 | 1 | 3 | 1 |
2. | CRO1713 | Trinajstica | 9,75 | Mirko Zule | JK"Labud" | 1 | 2 | 3 | 2 |
3. | CRO 2000 | Orion | 9,70 | Igor Petrović | JK "Zenta" | 4 | 3 | 7 | 3 |
4. | CRO 871 | Burnica | 9,90 | Mislav Zuppa | JK"Split" | 3 | 4 | 7 | 4 |
5. | CRO 2404 | Dondola | 9,99 | Boris Starčević | Jk "Špinut" | 5 | 5 | 10 | 5 |
6. | Cro 340 | Janska 2 | 9,28 | Srđan Ninčević | JK "Labud" | DNF | DNF | 14 | 6 |
IV Grupa (LOA do 8,30 - 9,20m) | |||||||||
Sail no. | Ime broda | LOA (m) | Kormilar | Klub | I etapa | II etapa | Bod | Pls. | |
1. | CRO 1704 | Adrion | 9,14 | Prvenko Bušelić | JK"Bura" | 1 | 1 | 2 | 1 |
2. | CRO 1622 | Malo Sunce | 8,39 | Zdravko Šabić | JK "Peliška Jedra" | 3 | 2 | 5 | 2 |
3. | Cro 1385 | First love | 8,30 | Darko Bravić | JK"Split" | 4 | 3 | 7 | 3 |
4. | CRO 488 | Strilac | 9,20 | Damir Kraljević | JK "Labud" | 2 | 5 | 7 | 4 |
5. | Cro 1660 | Khatanga | 8,39 | Darko Barhanović | JK " Postira" | 5 | 4 | 9 | 5 |
6. | CRO 319 | Nanar 2 | 9,00 | Tihomir Josipović | JK"Split" | 6 | 6 | 12 | 6 |
7. | CRO 116 | Vinto | 8,45 | Vinko Maroević | JK " Split" | 7 | 7 | 14 | 7 |
8. | CRO 1601 | Jelena | 9,15 | Ivan Dražić | JK"Giričić" | DNF | DNF | 18 | 8 |
V grupa (LOA 7.00 - 8,29 ) | |||||||||
Sail no. | Ime broda | LOA (m) | Kormilar | Klub | I etapa | II etapa | Bod | Pls. | |
1. | FRA 389 | Wild Devil Baby | 7,50 | Ben Jelic | ST.Maarten Yacht Club | 1 | 1 | 2 | 1 |
2. | CRO 664 | Rumba | 7,77 | Željko Čular | JK"Špinut" | 3 | 2 | 5 | 2 |
3. | CRO 1965 | Kain | 7,77 | Mladen Marević | JK"Zenta" | 4 | 3 | 7 | 3 |
4. | CRO 2288 | Red Arrow | 7,50 | Vicko Dorić | JK "Špinut" | 2 | 5 | 7 | 4 |
5. | CRO 7 | Peti | 7,77 | Marko Tadinac | JK "Špinut" | 6 | 4 | 10 | 5 |
6. | Cro 2089 | Anastasia | 7,90 | Siniša Bizjak | JK Špinut | 5 | DNF | 13 | 6 |
7 | Cro 2405 | Liberty | 7,70 | Joško Dujmov | JK "Giričić" | 7 | DNF | 15 | 7 |
VI Grupa (do 6,99 ) | |||||||||
Sail no. | Ime broda | LOA (m) | Kormilar | Klub | I etapa | II etapa | Bod | Pls. | |
1. | CRO 1968 | For Gas | 5,50 | Darko Orlandini | JK Spinut | 2 | 1 | 3 | 1 |
2. | CRO 2344 | Remorker | 5,50 | Ozren marušić | JK " Split" | 1 | 3 | 4 | 2 |
3. | CRO 858 | Ančica | 5,50 | Mislav Šolić | JK " Split" | 4 | 2 | 6 | 3 |
4 | CRO 2124 | Bob'N'Rock | 5,90 | Jere Vidović | JK "Labud" | 3 | DNF | 8 | 4 |